Оказание профессиональных услуг детектора лжи

ПРО НАС

Наша організація, орієнтована на надання професійних послуг державним, комерційним структурам і приватним особам, в області інструментальної та невербальної детекції брехні, з метою забезпечення особистої і корпоративної безпеки, в тому числі при проведенні службових розслідувань і розслідувань правоохоронними органами.

ДЕТАЛЬНІШЕ

НАШІ ПЕРЕВАГИ

ІНДИВIДУАЛЬНА КОНСУЛЬТАЦIЯ

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

  1. Заявка на процедуру

  2. Підбір необхідної послуги

  3. Узгодження дати

  4. Зустріч в офісі чи виїзд спеціаліста на об'єкт

  5. Проведення процедури

  6. Формування звіту про перевірку

ВІДГУКИ

photo

Валерий

Было довольно длительный период напряженная обстановка в семье. После прохождения проверки я у успокоился и стал доверять жене.
photo

Юрій

Не було віри в ефективність подібного експерименту. Попри скептичне ставлення і недовіру, реальні, але не очікувані факти підтвердилися. Сучасне обладнання та кваліфікований персонал зробили свою справу на всі 100! Без сумніву буду радити знайомим!
photo

Роман

Перевірка на поліграфі була обов’язковою умовою при прийомі на роботу. Не було що приховувати, але страх не отримати таке бажане місце був присутній. Юрій пояснив процедуру і цим дуже заспокоїв. Все пройшло на УРА і мене взяли. Дякую)
photo

Юлія

Не часто пишу відгуки, але ви дійсно вразили, розвіяли всі сумніви і подарували впевненість у майбутньому. Відчувається досвід роботи зі складними справами. Дякую Вам!

ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ

Разрешение семейных конфликтов на полиграфе
Вирішення сімейних конфліктів
від 1800 грн детальніше
Плановая проверка персонала на полиграфе
Планова перевірка персоналу
від 1500 грн детальніше
Внутреннее служебное расследование на полиграфе
Внутрішнє службове розслідування
від 1600 грн детальніше
Кадровая (отборочная) проверка на полиграфе
Кадрова (скрінінгова) перевірка
від 1500 грн детальніше
Выявление краж и хищений на полиграфе
Виявлення крадіжок
від 2300 грн детальніше

НОВИНИ

Перевірка на детекторі брехні у Вінниці

Сучасний переносний комп’ютерний поліграф являє собою ноутбук, доповнений сенсорним блоком, набором датчиків фіксації і знімання інформації. Сенсорний блок виконує функцію передачі інформації в цифровому вигляді від датчиків до комп’ютера для подальшої обробки поліграм.

Тестування можливо тільки за добровільної згоди на перевірку з використанням поліграфа. Людина, яка спрямована на дослідження, в обов’язковому порядку повинна підписати документ про добровільну згоду на опитування з використанням детектора брехні.

Використання детектора брехні значно збільшує ефективність підбору кадрів, у багатьох випадках дозволяє знизити матеріальні втрати підприємства.


Завдяки цьому кадрові перевірки на поліграфі набули широкого поширення в торгових роздрібних мережах, промислових і будівельних організаціях, страхових, банківських та інших фінансових структурах. Крім того, поліграф (детектор брехні) застосовується в оперативно-розшуковій та кадровій роботах, а також при виконанні службових розслідувань за фактами зловживань, розкрадань тощо. Для виявлення у людини можливо приховуваної нею інформації.

Після обрахунку психофізіологічних даних, поліграфолог робить висновок, на які питання суб’єкт відповів правдиво, а на які сказав неправду. Вся інформація, отримана під час тестування, і результати тестів видаються замовнику в формі звіту. Послуга інструментальної детекції брехні в Україні відносно нова, але все більше і більше керівників різних організацій застосовують даний метод для контролю своїх співробітників, і виявленні істини в критичних ситуаціях.