ВIДГУКИ

Андрій

Працюючи в ІТ компанії, мені подзвонили і запросили на співбесіду. Посада зацікавила перспективами подальшого розвитку, але потрібно було пройти поліграф. Ну ок, без проблем. Після тесту поліграфолог запитав мене, яке питання збентежило більше всього – я відповів про “злив інформації та роботу на конкурентів”, він сказав: “Так, стрибок був”. я: “логічно, там де я зараз працюю не знають, що я у вас тут тест проходжу – ось і обурився”. Було ще кілька схожих питань, які як сказав поліграфолог допомогли йому виявити ложні та стресові реакції. Добре, що є такі професіонали, адже могли б і відсіяти, не розібравшись. Успіхів Вам та розвитку!

Валентин

Сотрудничаем с компанией уже не первый год. Здесь не только красиво рассказывают, но и делают свое дело качественно и профессионально. Прекрасно помогают с подбором персонала. Вести бизнес стало намного спокойнее. Буду советовать друзьям и бизнес-партнерам!

Олександр

Довелось випробовувати висновки поліграфолога із особистих питань, і по роботі. Багато читав про це перед тим як звернутись. Ясно, що бувають різні психологічні та фізіологічні реакції. Але кваліфікований спеціаліст із грунтовними знаннями психології + сучасна техніка дійсно творять дива, показуючи чіткі факти та розуміння реакцій на певні питання. Хоч це і орієнтовна інформація, неодноразові підтвердження доводів на практиці дають право на існування даного способу вирішення справ.

Олег

По роботі звертались до різних спеціалістів. Були обіцянки, але реальних результатів не отримували. Багато води, розмиті висновки, в основному одні припущення. Випадково потрапили на Ваш сайт. Після розмови з Олександром і кількох перевірок, помітили якісні відмінності, конкретні і чіткі факти. На їх основі здійснили детальну перевірку і ситуація була вирішена.

Анна

Вы представляете, даже такому творческому человеку, как я, пригодились услуги полиграфолога. Но когда ситуация касается финансовых вопросов, уже не до шуток. Расспросила знакомых, посоветовали Александра, так как знают его лично. Честно скажу, я не пожалела, хотя и было безумно неприятно. Вот так бывает, работаешь с человеком не один год, уважаешь, ценишь, доверяешь… Как говориться: «доверяй, но проверяй». Спасибо Вам большое, на многое открыли глаза.