Пн.-Пт. : 8:00-19:00
Сб.-НД. : 10:00-16:00
Люди звикли казати неправду. Часом, це може бути брехня на спасіння, іноді – приємний сюрприз. Та буває, що особи приховують важливу інформацію, а брехня може вартувати грошей, майна, здоров’я, або найкращих років того, кого ошукали. Чи є спосіб безпомилково докопатися до правди? Так, є. Це – поліграф.
Перевірка на детекторі брехні проходить наступним чином. Спершу, замовник обирає вид послуги, підписує документи й дізнається, як буде проходити опитування. Далі – саме тестування. З респондентом проводять розмову, пояснюють суть процедури та дають йому підписати письмову згоду на проходження детектора. Опитування завжди проводиться добровільно, і в будь-яку мить можна його зупинити, якщо людина цього забажає.
Наступний крок – приєднання давачів до опитуваного. Заміряються показники в спокійному стані. Після цього, йому ставлять низку спеціально підготованих запитань, які мають на меті викликати емоційну реакцію. Коли людина каже неправду, в неї змінюється тиск, прискорюється серцебиття та частота дихання, може підвищитись температура й опитуваний може спітніти. Усе це – безумовні реакції організму, котрі особа не здатна контролювати. Їх і зчитує пристрій. А відхилення від норми поліграфолог інтерпретує у «правду» або «брехню». Весь процес може зайняти від однієї до двох годин.
Чи кожен може пройти детектор брехн? Ні, існують протипоказання. До них відносять захворювання серцево-судинної та дихальної систем, психічні та тривожні розлади, хронічну втому, вагітність після третього триместру, стан алкогольного сп’яніння або інтоксикації.
Також існують вікові обмеження – дітям, молодше 14 років, проводити опитування не рекомендується, адже їхня психіка вважається несформованою, і правдивість тестування ставиться під сумнів.
Ціна на детектор брехні залежить від виду обраної послуги та формується окремо для кожного випадку.
Кадрові перевірки
Співбесіда:
Перевірки персоналу:
Можна викрити або запобігти розкраданню майна чи грошей, підробці документів, розповсюдженню конфіденційної інформації, хабарництву, зловживанню службовим становищем тощо.
Середня сума крадіжок, які відбуваються в організаціях – 250 000 гривень на рік, коли перевірка однієї особи становить близько 3,5 тисяч гривень. Отже, тестування економить підприємствам значні суми грошей, а часом і уберігає їх від краху.
Сімейні перевірки:
Тестування на подружню зраду – найпопулярніша перевірка на детекторі брехні. Люди роками живуть у недовірі та образах один на одного. Послуги поліграфолога необхідні тим, хто хоче довести наявність позашлюбних зв’язків своєї половинки. Також можна визначити існування прихованих грошей, рахунків, коштовностей чи нерухомості. Та трапляється й таке, що детектор доводить вірність і чесність людини. Це повертає довіру, мир та любов у родину.
Правду хочуть знати всі. Поліграф – це надійний та швидкий спосіб дізнатися істину та позбавитися здогадок й підозр. І пам’ятайте, пройти детектор брехні ніколи не відмовиться той, кому немає чого приховувати.
Понеділок – п’ятниця 8:00-19:00
Субота – неділя 10:00-16:00
Понеділок – неділя 8:00-22:00
без вихідних та святкових днів
Вам буде надана попередня консультація, щодо проведення перевірки та відповіді на Ваші питання.
Залиште заявку і ми передзвонимо вам!
Залиште заявку і ми Вас проконсультуємо