Будь впевненим завтра – дізнайся правду сьогодні!

Пн.-Пт. : 8:00-19:00
Сб.-НД. : 10:00-16:00

Внутрішнє службове розслідування

Якщо Ваша організація зазнає збитків, тому що порушуються посадові повноваження персоналом або Ви хочете провести профілактику таких ситуацій – Ви можете провести службове розслідування з застосуванням детектора брехні.

Внутреннее служебное расследование

При службових перевірках проводиться тестування на поліграфі працюючого персоналу з приводу нещодавніх неприємних подій. Детектор брехні дозволяє:

  • з’ясувати, чи відбувалася незаконна діяльність;
  • вичислити нечесних на руку співробітників;
  • дізнатися про змову і махінації персоналу;
  • визначити роль кожного виконавця і домогтися свідчень;
  • отримати контроль над безпекою в організації.

Замість того, щоб звинувачувати своїх невинних працівників і витрачати час на внутрішні допити, слід змінити гнів на милість і провести спокійне розслідування на поліграфі. Регулярна перевірка співробітників компанії або партнерів на детекторі брехні дозволить виявити джерела загрози Вам і Вашій організації і уникнути чергової катастрофи.

Ми делікатно підходимо до виконання своїх обов’язків. Але якщо Ви все ж вирішили провести перевірку персоналу або співробітників на детекторі брехні, Ви повинні бути готові до того, що можете розчаруватися в багатьох людях, але як справедливий керівник повинні проявити розуміння до становища деяких з них. Ми допоможемо Вам внести ясність.

Ціна: від 3000 грн

З ВАМИ ПРАЦЮЮТЬ

Полиграфолог

Юрій Костюк

Експерт-поліграфолог

Полиграфолог

Олександр Белінський

Експерт-поліграфолог