Перевірка на детекторі
брехні у Кривому Розі

Люди звикли казати неправду. Часом, це може бути брехня на спасіння, іноді – приємний сюрприз. Та буває, що особи приховують важливу інформацію, а брехня може вартувати грошей, майна, здоров’я, або найкращих років того, кого ошукали. Чи є спосіб безпомилково докопатися до правди? Так, є. Це – поліграф.

Перевірка на детекторі брехні проходить наступним чином. Спершу, замовник обирає вид послуги, підписує документи й дізнається, як буде проходити опитування. Далі – саме тестування. З респондентом проводять розмову, пояснюють суть процедури та дають йому підписати письмову згоду на проходження детектора. Опитування завжди проводиться добровільно, і в будь-яку мить можна його зупинити, якщо людина цього забажає.

Наступний крок – приєднання давачів до опитуваного. Заміряються показники в спокійному стані. Після цього, йому ставлять низку спеціально підготованих запитань, які мають на меті викликати емоційну реакцію. Коли людина каже неправду, в неї змінюється тиск, прискорюється серцебиття та частота дихання, може підвищитись температура й опитуваний може спітніти. Усе це – безумовні реакції організму, котрі особа не здатна контролювати. Їх і зчитує пристрій. А відхилення від норми поліграфолог інтерпретує у «правду» або «брехню». Весь процес може зайняти від однієї до двох годин.

Чи кожен може пройти детектор брехні? Ні, існують протипоказання. До них відносять захворювання серцево-судинної та дихальної систем, психічні та тривожні розлади, хронічну втому, вагітність після третього триместру, стан алкогольного сп’яніння або інтоксикації.

Також існують вікові обмеження – дітям, молодше 14 років, проводити опитування не рекомендується, адже їхня психіка вважається несформованою, і правдивість тестування ставиться під сумнів.

Ціна на детектор брехні залежить від виду обраної послуги та формується окремо для кожного випадку.

Де найчастіше застосовується перевірка на поліграфі:

Кадрові перевірки

Співбесіда:

 • З якою метою людина влаштовується на роботу, чи планує вона будувати кар’єру в організації, або це лише тимчасовий підробіток;
 • Чи мав кандидат проблеми на минулому місці роботи;
 • Чи брав він участь у незаконних махінаціях;
 • Чи має зв’язки з кримінальним середовищем;
 • Чи планує передавати інформацію конкурентам;
 • Чи відповідають його рекомендації дійсності;
 • Чи володіє він необхідними знаннями та навичками, щоб обіймати потенційну посаду.

 

Перевірки персоналу:

Можна викрити або запобігти розкраданню майна чи грошей, підробці документів, розповсюдженню конфіденційної інформації, хабарництву, зловживанню службовим становищем тощо.

Середня сума крадіжок, які відбуваються в організаціях – 250 000 гривень на рік, коли перевірка однієї особи становить близько 3,5 тисяч гривень. Отже, тестування економить підприємствам значні суми грошей, а часом і уберігає їх від краху.

Сімейні перевірки:

Тестування на подружню зраду – найпопулярніша перевірка на детекторі брехні. Люди роками живуть у недовірі та образах один на одного. Послуги поліграфолога необхідні тим, хто хоче довести наявність позашлюбних зв’язків своєї половинки. Також можна визначити існування прихованих грошей, рахунків, коштовностей чи нерухомості. Та трапляється й таке, що детектор доводить вірність і чесність людини. Це повертає довіру, мир та любов у родину.

Правду хочуть знати всі. Поліграф – це надійний та швидкий спосіб дізнатися істину та позбавитися здогадок й підозр. І пам’ятайте, пройти детектор брехні ніколи не відмовиться той, кому немає чого приховувати.

Графік роботи поліграфолога у Кривому Розі

Понеділок – п’ятниця 8:00-19:00

Субота – неділя 10:00-16:00

Графік роботи Call-центру у Кривому Розі

Понеділок – неділя 8:00-22:00

без вихідних та святкових днів

Зателефонуйте нам

Вам буде надана попередня консультація, щодо проведення перевірки та відповіді на Ваші питання.

Наша адреса

Залиште заявку

  НАШІ ПЕРЕВАГИ

  12 РОКІВ ДОСВІДУ

  ПРОВЕДЕНО 1000 ДОСЛІДЖЕНЬ

  100% КОНФІДЕНЦІЙНО

  БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

  65 ПОСТІЙНИХ КЛІЄНТІВ

  ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

  Перевірка на поліграфі

  ІНДИВІДУАЛЬНА КОНСУЛЬТАЦІЯ