Детектор брехні Івано-франківськ

Як часто люди брешуть? Статистика стверджує, що щодня. Чи можливо сказати неправду і бути впевненим, що це ніколи не випливе назовні? Ні, адже існує поліграф – пристрій, створений для того, щоб викривати брехню.

Перевірка на детекторі брехні в Івано-Франківську починається з розмови. Респонденту пояснюють, як буде проходити процедура, дають підписати згоду на проведення опитування та ставлять до відома, що в будь-яку мить процес можна припинити, якщо він захоче. До нього чіпляють датчики та ставлять тестові запитання, щоб визначити показники в спокійному стані. Вони прості, та відповіді на них поліграфолог знає заздалегідь. Опитуваний може відповідати лише «так» або «ні».

Детектор фіксує:

 • частоту дихання
 • частоту серцевих скорочень
 • електропровідність шкіри
 • потовиділення

Наступний етап – спеціально підготовані запитання, які стосуються теми зустрічі. Вони мають на меті викликати емоційну реакцію опитуваного. Річ у тім, що під час брехні у людини змінюються вищезазначені показники, й оскільки це відбувається безумовно, особа не в змозі цим керувати. По відхиленню цих показників від норми, спеціаліст робить висновок, збрехала людина, чи сказала правду. Весь процес може займати від 60 хвилин до 2 годин.

В інтернеті є статті, в яких стверджується, що детектор брехні в Івано-Франківську можна обманути. В них описуються різні способи, більш та менш дієві. Та пастка полягає у тому, що більшість цих статей написані самими поліграфологами, і будь-які спроби протидіяти природним реакціям організму одразу будуть розпізнані та можуть розцінюватись як брехня.

Поліграф Івано-франківськ: В яких випадках стане в пригоді?

 • Самовиправдання. Люди бажають пройти детектор брехні за власною ініціативою для того, щоб зняти з себе наклеп. Особа, яку підозрюють у неправді або скоєнні злочину, за відсутності будь-яких доказів, цілком може спростувати усі звинувачення, якщо пройде опитування на телеграфі. Адже комусь це може коштувати роботи, довгих років дружби, а часом – шлюбу.
 • Наймання на роботу. Трапляються випадки, коли потенційні працівники занадто «прикрашають» резюме, підробляють рекомендаційні листи. Деякі особи приховують особисті дані, протизаконні дії на минулих місцях роботи, зв’язки з кримінальним середовищем та інші небажані факти зі свого життя. Усе це може викрити детектор брехні в Івано-Франківську.
 • Перевірка персоналу. За допомогою детектора, цілком можливо передбачити або викрити службові злочини, такі як крадіжки, недостачі, підробка документів, хабарі, зловживання робочим становищем тощо. Регулярні перевірки дозволяють не лише заощадити до 15% прибутку щорічно, а й позбутися ненадійних працівників.
 • Перевірки при звільненні. Коли матеріально відповідальна особа, або високопосадовець залишає своє місце в організації та переходить до іншої, власнику необхідно впевнитись, чи не буде він розповсюджувати конфіденційну інформацію, чи не відкриє базу клієнтів конкурентам, та чи не залишає він по собі «дірок» в робочому процесі.
 • Сімейні справи. Послуги поліграфолога стають у пригоді тим, хто не довіряє своїй половинці та підозрює її у зраді. Буває й таке, що батьки перевіряють своїх неповнолітніх дітей на наявність сексуальних зв’язків, крадіжки, нікотинову, алкогольну, наркотичну, ігрову залежність.

У кожної перевірки – свій рівень складності та тривалість. Тому ціна на детектор брехні в Івано-Франківську залежить від багатьох факторів та формується окремо для кожного випадку.

Детектор брехні Івано-франківськ – надійний спосіб дізнатися правду. Він не лише може зберегти Ваші гроші, майно і бізнес, а й дорогоцінний час та спокійний сон.

Графік роботи поліграфолога в Івано-Франківську

Понеділок – п’ятниця 8:00-19:00

Субота – неділя 10:00-16:00

Графік роботи Call-центру в Івано-Франківську

Понеділок – неділя 8:00-22:00

без вихідних та святкових днів

Зателефонуйте нам

Вам буде надана попередня консультація, щодо проведення перевірки та відповіді на Ваші питання.

Наша адреса

Залиште заявку

  НАШІ ПЕРЕВАГИ

  12 РОКІВ ДОСВІДУ

  ПРОВЕДЕНО 1000 ДОСЛІДЖЕНЬ

  100% КОНФІДЕНЦІЙНО

  БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

  65 ПОСТІЙНИХ КЛІЄНТІВ

  ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

  Перевірка на поліграфі

  ІНДИВІДУАЛЬНА КОНСУЛЬТАЦІЯ