Будь впевненим завтра – дізнайся правду сьогодні!

Пн.-Пт. : 8:00-19:00
Сб.-НД. : 10:00-16:00

Судова психофізіологічна експертиза

Психофизиологичекая проверка на полиграфе

Судова психофізіологічна експертиза з використанням поліграфа зараз успішно застосовується в сучасній слідчо-судовій практиці. Даний вид експертизи призначається за наявності непереборних протиріч у показаннях учасників процесу (свідків, потерпілих, обвинувачених, підозрюваних) або в разі суперечності між показаннями та іншими доказами у справі.

При відмові учасника процесу (підозрюваного або обвинуваченого) від участі в проведенні судової психофізіологічної експертизи слід діяти за методом доведення «від зворотного». Експертизу призначають іншим учасникам процесу – потерпілим або свідкам, які, як правило, не відмовляються від проходження даної експертизи і дають згоду на її проведення.

Висновки психофізіологічної експертизи визнаються в якості доказів у кримінальних справах, а висновки експертів використовуються судами при постановці вироку, як обвинувального, так і виправдувального.

Психофізіологічна експертиза, яка проводиться нашими фахівцями, завжди проводиться на підставі точних наукових методик і відповідно до чинних правил, тому Ви можете не сумніватися в її законному і правильному проведенні.

Ціна: від 3000 грн

З ВАМИ ПРАЦЮЮТЬ

Полиграфолог

Юрій Костюк

Експерт-поліграфолог

Полиграфолог

Олександр Белінський

Експерт-поліграфолог