Детектор брехні у Хмельницькому

Ми зустрічаємося з брехнею щодня, просто не завжди про це знаємо. Неправда може бути безневинною, для того, щоб влаштувати сюрприз або несподіванку. Але іноді обман може завдати значної шкоди: позбавити грошей, майна, а когось – найкращих років життя. Для того, щоб вивести брехуна на чисту воду, був створений поліграф.

Поліграф Хмельницький: Процедура перевірки

Перевірка на детекторі брехні в Хмельницькому – проста й безболісна процедура, а головне – добровільна. Продовжується вона від 1 до 2 годин. Усе залежить від серйозності справи, кількості запитань та самого респондента.

Спершу, до опитуваного приєднують давачі та «калібрують» пристрій. Для цього, ставлять респонденту запитання, відповіді на які заздалегідь відомі. На приклад, про його ім’я, вік чи стать. Відповідати можна лише «так» або «ні». Наступний етап – низка запитань, які стосуються теми тестування. Поліграфолог розробляє їх заздалегідь та за спеціальною методикою, щоб вони були максимально ефективними. Чим більш бентежними для людини є ці запитання, тим більш емоційно вона на них реагує.

Поліграф зчитує:

 • Рівень потовиділення;
 • Температуру;
 • Рухову активність;
 • Скорочення м’язів;
 • Тремтіння;
 • Реакції шкіри;
 • Частоту дихання;
 • Частоту серцевих скорочень;

Протипоказання для перевірки на поліграфі

Чи кожен може пройти детектор брехні в Хмельницькому? Не зовсім, адже є протипоказання. Перевірка на поліграфі заборонена тим, хто переніс інфаркт або інсульт, людям, що страждають на епілепсію, захворювання дихальної та серцево-судинної систем.

Міфи про обман детектора брехні

А обманути детектор можливо? Інтернетом ширяться чутки, що так. Хтось радить прийти у стані алкогольного сп’яніння, хтось – випити заспокійливого. І те й інше буде одразу помічено поліграфологом і може вважатися спробою приховати обман.

Вартість перевірки на детекторі брехні

Ціна на детектор брехні в Хмельницькому залежить від виду обраної послуги та складності справи, тому формується індивідуально для кожного випадку.

Коли необхідна перевірка на детекторі брехні в Хмельницькому?

Сімейні справи

Подружні зради – найпопулярніший вид тестування. Благовірні перевіряють одне одного на сексуальні зв’язки, наявність постійних коханців, таємні переписування, романтичні почуття до третіх осіб, подвійне життя. Також їх часто цікавить наявність прихованих рахунків або грошей, коштовностей, нерухомості.

Розслідування зловживань робочим становищем

Пройти детектор брехні запрошують працівників, які мають доступ до бюджету або майна підприємства, а також тих, хто володіє конфіденційною інформацією. Середня сума крадіжок в організаціях, які до нас звертались становить 250 000 грн, а вартість однієї перевірки – 3,5 тисячі гривень. Зазвичай, ми перевіряємо трьох-чотирьох осіб. Такі регулярні скринінги дозволяють заощадити до 15% прибутку щорічно, а також, позбавитись ненадійних працівників, які приносять шкоду підприємству.

Співбесіди

Під час приймання на роботу потенційного працівника, детектор брехні в Хмельницькому розкаже:

 • Наскільки правдивими є його резюме та рекомендаційні листи;
 • Які причини його звільнення з попереднього місця роботи;
 • Чи займався він в минулому протизаконною діяльністю;
 • Чи має він зв’язки з конкурентами;
 • Чи володіє він достатніми знаннями та навичками, щоб обійняти посаду;
 • Наскільки серйозними є його плани на роботу у даній організації.

Висновок

Поліграф – це швидкий та надійний спосіб отримати правду, коли іншого способу зробити це не існує. Він економить Ваші гроші, нерви та дорогоцінний час.

Графік роботи поліграфолога у Хмельницькому

Понеділок – п’ятниця 8:00-19:00

Субота – неділя 10:00-16:00

Графік роботи Call-центру у Хмельницькому

Понеділок – неділя 8:00-22:00

без вихідних та святкових днів

Зателефонуйте нам

Вам буде надана попередня консультація, щодо проведення перевірки та відповіді на Ваші питання.

Наша адерса

Залиште заявку

  НАШІ ПЕРЕВАГИ

  12 РОКІВ ДОСВІДУ

  ПРОВЕДЕНО 1000 ДОСЛІДЖЕНЬ

  100% КОНФІДЕНЦІЙНО

  БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

  65 ПОСТІЙНИХ КЛІЄНТІВ

  ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

  Перевірка на поліграфі

  ІНДИВІДУАЛЬНА КОНСУЛЬТАЦІЯ