Перевірка на детекторі брехні в Ужгороді

Хто володіє інформацією, той володіє світом! Але є одне важливе уточнення – потрібно володіти правдивою інформацією. І саме її отримати допоможе поліграф. Він був створений для того, щоб перевірити, говорить людина правду, чи бреше. І якщо ви зараз тут, значить, шукаєте детектор брехні в Ужгороді. Головне те, що ви його знайшли.

Отож, що таке перевірка на поліграфі, і як вона відбувається? Все просто: поліграф – це пристрій, який виявляє брехню.

Перевірка на детекторі брехні в Ужгороді проводиться у 2 етапи: підготовчий та основний. Під час підготовчого етапу відбувається ознайомча зустріч з клієнтом. Обговорюється причина звернення, пояснюються способи підготовки до процедури. Підписуються відповідні документи та визначається дата тесту. Оплата послуги здійснюється в той же день

Жетектор брехні в Ужгороді

Перевірка на детекторі брехні в Ужгороді проводиться у 2 етапи: підготовчий та основний. Під час підготовчого етапу відбувається ознайомча зустріч з клієнтом. Обговорюється причина звернення, пояснюються способи підготовки до процедури. Підписуються відповідні документи та визначається дата тесту. Оплата послуги здійснюється в той же день.

Основний етап – безпосередньо тестування. Опитуваному розповідають нюанси процедури, та пояснюють, як буде відбуватся процес, беруть з нього письмову згоду на добровільне проходження тесту. Що важливо: особа може відмовитись від проходження детектора брехні за власним бажанням. Проводиться тестова розмова з респондентом, потім до нього приєднують датчики та починається тестування. Перший крок – знімаються виміри у спокійному стані, другий – ставляться блоки питань і поліграф зчитує реакцію особи на них. Весь процес займає півтори-дві години, в залежності від складності запитань та фізичних показників опитуваного.

Кому стануть у пригоді послуги полігарфолога:

– Керівникам, які наймають на роботу, або перевіряють уже працюючий персонал. Під час прийому до солідної організації, керівник має впевнитись, що особа дійсно володіє потрібними знаннями та навичками. На скільки відповідально вона ставиться до завдань, чи були у неї проблеми на колишньому місці роботи. З постійного персоналу перевіряють матеріально відповідальних працівників та осіб, які мають доступ до конфіденціальної інформації й комерційної таємниці.

– Людям, котрі наймають персонал до будинку – садівників, нянь, кухарів, прибиральників, охорону тощо. Буває так, що їхні рекомендації не відповідають дійсності. Саме тому їх запрошують пройти детектор брехні, щоб дізнатись рівень професіоналізму та інші якості.

– Людям, котрі підозрюють інших осіб у скоєнні злочину. Крадіжка майна, підробка документів, нанесення фізичної та моральної шкоди – поліграф в змозі довести провину особи, або ж спростувати її.

– Батькам, котрі бажають перевірити своїх дітей на вживання наркотичних засобів. Така перевірка на детекторі брехні в Ужгороді зустрічається не часто, адже існують вікові обмеження процедури. Проте, бувають серйозні випадки, коли це просто необхідно. Тоді процес проходить під наглядом опікунів.

– Особам, які сумніваються у вірності своєї половинки. Чимало подружніх питань вирішуються за допомогою цього апарату: наявність коханців, зради, приховані зв’язки, подвійне життя тощо.

Ціна на детектор брехні в Ужгороді залежить від виду обраної послуги. Всю актуальну інформацію щодо вартості ви можете знайти на сайті

Графік роботи поліграфолога в Ужгороді

Понеділок – п’ятниця 8:00-19:00

Субота – неділя 10:00-16:00

Графік роботи Call-центру в Ужгороді

Понеділок – неділя 8:00-22:00

без вихідних та святкових днів

Зателефонуйте нам

Вам буде надана попередня консультація, щодо проведення перевірки та відповіді на Ваші питання.

Наша адреса

Залиште заявку

  НАШІ ПЕРЕВАГИ

  12 РОКІВ ДОСВІДУ

  ПРОВЕДЕНО 1000 ДОСЛІДЖЕНЬ

  100% КОНФІДЕНЦІЙНО

  БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

  65 ПОСТІЙНИХ КЛІЄНТІВ

  ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

  Перевірка на поліграфі

  ІНДИВІДУАЛЬНА КОНСУЛЬТАЦІЯ