Детектор брехні Рівне

Чудово, коли людина стовідсотково може довіряти тим, хто поряд. Але коли виникають сумніви, правдиві відповіді на усі запитання дасть поліграф. Перевірка на детекторі брехні у Рівному почала проводитися недавно, проте вона стрімко набирає обертів. Все тому, що цей механізм допомагає виявити істину у багатьох ситуаціях:

 • Кадрові перевірки. Статистика свідчить, що 80% персоналу стають учасниками махінацій, коли настають сприятливі умови! А кожен керівник прагне захистити бізнес від неприємних інцидентів, таких як крадіжки, витік інформації, хабарі тощо. Саме для цього працівників просять пройти детектор брехні. Таким чином цілком можна довести провину нечесного службовця
Проверка на полиграфе
 • Перевірки при прийнятті на роботу. Поліграф у Рівне дозволяє дізнатися професійні навички особи та визначити, чи буде вона в змозі виконувати поставлені завдання. Чи відповідають її знання обраній посаді.
 • Перевірки домашнього персоналу. Покоївки, кухарі, прибиральники, охорона – усі вони мають повний доступ до житла, тому не буде лишнім перевірити їх на чесність.
 • Перевірки особистого характеру. Досить часто детектор брехні у Рівному перевіряє чоловіків та дружин, які попали під підозру своїх других половинок. Він допомагає виявити подружню зраду, наявність коханців, спілкування з особами протилежної статі, наявність позашлюбних дітей, приховані гроші й рахунки тощо. Також не раз детектор брехні підтверджував саме вірність опитуваної особи, що допомагало покінчити з підозрами та повернути лад в родину.

Хочемо зазначити, що ціна на детектор брехні у Рівному варіюється в залежності від обраного виду послуг. Вартість тесту визначається індивідуально і залежить від багатьох факторів.

Як працює детектор брехні у Рівному?

На особистій зустрічі із замовником визначається вид послуги, яку він хоче отримати, день та час тестування. Йому розповідають про процес та дають підписати відповідні документи. Гарантією вважається оплата послуги в той же день.

Наступний крок – перевірка на поліграфі у Рівному. Опитуваному детально пояснюють деталі процедури, проводять з ним бесіду, цікавляться його думкою щодо ситуації, яка склалася, повідомляють про те, що будь-якої миті він може зупинити процес. Перевірка на детекторі брехні у Рівному завжди добровільна, тому респондент ОБОВ’ЯЗКОВО дає письмову згоду на проведення опитування. Далі до людини приєднують датчики, та починається тест. Запитання поліграфолога, відповідь на які брехлива, активізують нервову систему та викликають фізіологічні зміни: підвищення тиску, зміну пульсу та амплітуди дихання, переміну ритму головного мозку тощо. Саме ці зміни точно фіксує пристрій, а кваліфікований спеціаліст їх інтерпретує. Ось так у замовника з’являється довгоочікувана правда.

Таким чином, послуги полігарфолога можуть значно полегшити життя тому, хто прагне отримати правдиву інформацію та незаперечні докази. Вберегти бізнес від занепаду через некваліфікованих працівників, повернути довіру в родину чи викрити крадіжку – з нами це зробити абсолютно реально!

Графік роботи поліграфолога у Рівному

Понеділок – п’ятниця 8:00-19:00

Субота – неділя 10:00-16:00

Графік роботи Call-центру у Рівному

Понеділок – неділя 8:00-22:00

без вихідних та святкових днів

Зателефонуйте нам

Вам буде надана попередня консультація, щодо проведення перевірки та відповіді на Ваші питання.

Наша адерса

Залиште заявку

  НАШІ ПЕРЕВАГИ

  12 РОКІВ ДОСВІДУ

  ПРОВЕДЕНО 1000 ДОСЛІДЖЕНЬ

  100% КОНФІДЕНЦІЙНО

  БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

  65 ПОСТІЙНИХ КЛІЄНТІВ

  ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

  Перевірка на поліграфі

  ІНДИВІДУАЛЬНА КОНСУЛЬТАЦІЯ