Перевірка на детекторі брехні у місті Вінниця

За статистикою, ми брешемо мінімум 4 рази на день. Люди кажуть неправду рідним, друзям, колегам, начальству, навіть самим собі. Та коли брехня інших починає впливати на наше життя і приносити шкоду, з’являється необхідність знати правду. Саме для цього був створений детектор брехні. 

Ви точно бачили його роботу в кіно, та навряд чи припускали, що перевірка на поліграфі – це послуга, якою можна скористатись у реальному житті.

Перевірка на детекторі брехні у Вінниці з’явилась відносно недавно і зараз користується все більшою популярністю. Якщо раніше послуги поліграфолога були необхідні здебільшого для допомоги у розкритті злочинів, то сьогодні область його роботи значно розширилась. 

Проверка на полиграфе

Роботодавці запрошують пройти детектор брехні своїх майбутніх працівників – саме так вони можуть дізнатися правду про рівень професіоналізму, навички та особисті якості людини. Власники бізнесу таким же методом можуть викрити або попередити усілякі негативні інциденти, наприклад крадіжки, недостачі, підробку документів, розголошення конфіденційної інформації.

Також поліграф часто використовують у сімейних справах. Подружні зради, наявність коханців, приховані рахунки, позашлюбні діти, моральне та фізичне насильство в родині – усе це можна довести, або спростувати.

Бажаєте пройти детектор брехні у Вінниці? Або хочете, щоб його пройшов хтось інший? Замовляйте послугу у нас на сайті. Що це Вам дозволить:

 • Виявити будь-яку приховану інформацію;
 • Встановити реальні факти подій;
 • Отримати незаперечні докази;
 • Довести чи спростувати підозри;
 • Розв’язати сімейні проблеми різного характеру;
 • Перевірити персонал на чесність;
 • Виявити чи попередити крадіжки, хабарі, зникнення майна тощо;
 • Перевірити питання корпоративної етики;
 • Дізнатися про якості людини, рівень її професійних навичок;
 • Встановити залежності людини (наркотичну, алкогольну, ігрову тощо), та багато іншого.

Проходять детектор брехні у Вінниці у два етапи:

☝️ Перший – зустріч із замовником. Відбувається обговорення проблеми та її деталей. Оформляються необхідні документи, такі як замовлення, договір, рахунок на оплату. Клієнту чітко пояснюють, як виконується підготовка до проходження тесту. Призначається зручна дата та час тестування. В цей же день виконується й оплата послуги.

☝️ Другий – саме проходження поліграфа. Перед цим респонденту пояснюють правила, розповідають, як буде проводитись процедура. Особа дає письмову згоду на добровільне проходження тестування та ставиться до відома, що будь-якої миті вона може відмовитись та зупинити процес. Також з респондентом проводять передтестову бесіду про те, якої він думки про дану ситуацію, як він до неї ставиться, після чого тестування починається. Все діло займає близько 2 годин. І вуаля – детектор пройдено, правда у замовника в кишені.

 Наша ціна на детектор брехні у Вінниці більш ніж лояльна та й погодьтеся, істина дорожча за гроші. Вам більше не доведеться підозрювати, здогадуватися, та пильнувати – правда буде у вашому розпорядженні. А проблеми, котрі вас непокоїли, нарешті зможуть бути вирішеними

Графік роботи поліграфолога у Вінниці

Понеділок – п’ятниця 8:00-19:00

Субота – неділя 10:00-16:00

Графік роботи Call-центру у Вінниці

Понеділок – неділя 8:00-22:00

без вихідних та святкових днів

Зателефонуйте нам

Вам буде надана попередня консультація, щодо проведення перевірки та відповіді на Ваші питання.

Наша адреса

Залиште заявку

  НАШІ ПЕРЕВАГИ

  12 РОКІВ ДОСВІДУ

  ПРОВЕДЕНО 1000 ДОСЛІДЖЕНЬ

  100% КОНФІДЕНЦІЙНО

  БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

  65 ПОСТІЙНИХ КЛІЄНТІВ

  ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

  Перевірка на поліграфі

  ІНДИВІДУАЛЬНА КОНСУЛЬТАЦІЯ