Перевірка на детекторі
брехні в Чернівцях

Люди навчилися дуже майстерно брехати. Ми щиро сподіваємось, що наші близькі та ті, кому ми довіряємо, кажуть нам лише правду. На жаль, практика доводить, що це не так. Причини у кожного свої, та може настати момент, коли правду взнати просто необхідно. Саме для таких випадків був створений поліграф.

Перевірка на детекторі брехні в Чернівцях – це абсолютно безпечна та безболісна процедура, яка не проводиться без письмового дозволу опитуваного. Її тривалість залежить від складності та кількості запитань, в середньому – це 2 години.

До респондента приєднують давачі детектора та ставлять тестові запитання, відповідь на які відома. На приклад про ім’я, прізвище, професію опитуваного. Таким чином, знімаються показники у спокійному стані. Далі – запитання, реакція на які і є відбиттям правди або брехні. Річ у тім, що під час неправдивих свідчень в людини пришвидшується пульс, збільшується потовиділення, змінюється частота дихання. Усе це відбувається на безумовному рівні й особа не має можливості цим керувати. Детектор фіксує ці зміни, а досвідчений професіонал – інтерпретує.

Існує теорія, що поліграф можна обманути. Але це – дуже чутливий пристрій. Він фіксує будь-які спроби протидії природним реакціям, а значить, поліграфолог одразу це помітить і може розцінити як спробу приховати брехню.

Де перевірка на поліграфі застосовується найчастіше?

Сімейні перевірки. Детектор брехні в Чернівцях дозволяє визначити:

 • Подружні зради;
 • Наявність постійних коханців, чи випадкових сексуальних зв’язків;
 • Закоханість, романтичні почуття до третьої особи;
 • Приховані рахунки, гроші та коштовності;
 • Подвійне життя;
 • Наявність позашлюбних дітей;
 • Неузгоджені дорогі покупки;
 • Особисті таємниці;
 • Стан здоров’я;
 • Приймання протизаплідних засобів, аборти;
 • Психологічне чи фізичне насильство над дітьми або дорослими;
 • Ментальні хвороби, психічні розлади.

 

Перевірки персоналу.

 • Співбесіди (послуги поліграфолога необхідні, коли потрібно дізнатися, з якої ціллю людина наймається на роботу, чи не контактує вона з конкурентами, чи були у неї значні проблеми на минулому місці роботи та справжні причини її звільнення.)
 • Тестування персоналу (працівників запрошують пройти детектор брехні з метою запобігти або викрити трудові злочини, такі як розкрадання майна або грошей, тіньові схеми, «сіру» бухгалтерію, випадки хабарництва, підробки документів тощо.)
 • Наймання домашнього персоналу (детектор брехні в Чернівцях необхідний для перевірки водіїв, садівників, кухарів, прибиральників та інших осіб, які мають прямий доступ до господарського майна. Їх тестують на крадіжки, передавання інформації третім особам тощо. Також часто опитують нянь на наявність відповідної освіти, досвіду роботи та жорстоке поводження з дітьми в минулому.)

Статистика стверджує, що 80% персоналу погоджуються на скоєння трудового злочину, якщо настануть сприятливі умови. Тому, такі тестування економлять організаціям, які до нас звертаються, в середньому до 250 000 гривень щорічно.

Кримінальні справи

Перевірка на детекторі брехні в Чернівцях може виправдати обвинувачувану у скоєнні злочину особу, або ж довести її причетність. Також можна дізнатися усі подробиці, наявність співучасників та замовників. А головне – значно скоротити час розслідування.

Ціна на детектор брехні в Чернівцях варіюється, в залежності від виду послуги. Проте, можна сказати, що вона досить низька, в порівнянні зі шкодою, яку може спричинити брехня. Адже це – ціна Вашого особистого спокою.

Графік роботи поліграфолога в Чернівцях

Понеділок – п’ятниця 8:00-19:00

Субота – неділя 10:00-16:00

Графік роботи Call-центру в Чернівцях

Понеділок – неділя 8:00-22:00

без вихідних та святкових днів

Зателефонуйте нам

Вам буде надана попередня консультація, щодо проведення перевірки та відповіді на Ваші питання.

Наша адреса

Залиште заявку

  НАШІ ПЕРЕВАГИ

  12 РОКІВ ДОСВІДУ

  ПРОВЕДЕНО 1000 ДОСЛІДЖЕНЬ

  100% КОНФІДЕНЦІЙНО

  БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

  65 ПОСТІЙНИХ КЛІЄНТІВ

  ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

  Перевірка на поліграфі

  ІНДИВІДУАЛЬНА КОНСУЛЬТАЦІЯ